1. Najczęściej podczas pierwszego spotkania, zajmujemy się Twoją historią osobistą, aby odszukać, potrzebujące uwagi aspekty, które są obecnie w stanie dysharmonii i nie pomagaja, a wrecz przeszkadzaja w zyciu i sa do odkrycia (czesto pod postacia psychosomatyczna - np. "dziwne bole"). Budujemy w ten sposob, razem, mapę Ciebie, aby dokladnie określić priorytety - cele, w które mamy skierować uwagę i energię.

2. Nastepnie dzieki wlasciwym pytaniom, w oparciu o duży, zgromadzony przeze mnie wachlarz narzedzi terapii, uruchamiany jest krok po kroku Twoj indywidualny proces zdrowienia, czyli uswiadamiania, integrowania, rozpoznawania...

Robimy razem to co jest mozliwe i potrzebne dla Ciebie, aby przywrócić stan zdrowia. Ty decydujesz o liczbie spotkan terapeutycznych

3. Trzecim filarem, jakiego uzywamy miedzy spotkaniami, jest praca domowa, dla Ciebie do wykonania, aby zintegrować i pogłębić wykonane procesy oraz zasymilować nowe jakosci w codziennym życiu. Praca domowa zazwyczaj jest krótką, regularną praktyka, np. lektura ksiazki, pisanie listow, praca z afirmacjami lub mapa marzen, z uwaznoscia lub sztuka itp., która wprowadza i ugruntowuje nowe nastawienia w codziennym życiu.

Niechęć do pracy domowej jest ważnym sygnalem!

Praktyczne doswiadczenia pracy domowej są systematycznie omawiane, gdyż są bardzo ważne w procesie budowania poczucia mocy (wartości) na co dzień.

Serdecznie zapraszam na jedno spotkanie, które polepszy Twoje Życie !